БКС

Қош келдіңіздер!
Добро пожаловать!
БАЛҚАШ СЕРВИС КОЛЛЕДЖІНІҢ САЙТЫНА ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! .......................................................................... WELCOME TO THE OFFICIAL SITE OF COLLEGE OF SERVICE BALKHASH! .......................................................................... ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ КГУ БАЛХАШСКИЙ КОЛЛЕДЖ СЕРВИСА!

 

2  курс (5 групп)

А-19-9    (Тамақтандыруды  ұйымдастыру)              

  1. Аяпбергенова Рузана Адильмуратовна
  2. Бақытбек  Ислам Манатұлы
  3. Джуматаев Ұлан Мұсақұлұлы
  4. Кеңесбай Ералы Тұрарұлы
  5. Маратқызы  Мөлдір
  6. Мандыгулова Гульсара Айтқазыевна
  7. Мухан  Алмаз Қайратұлы
  8. Ракыжан Еркебұлан Асқарұлы
  9. Ракыжанова Жанбота Аскаркызы
  10. Ракымжанова  Шынар Айтмағанбетқызы
  11. Сержанова Еркежан
  12. Төлеген  Нұргүл Төлегенқызы
  13. Шырын Жансая Дарханқызы
  14. Шілікбай  Ақерке
  15. Эшназаров  Ерболат Абайұлы

 

П-19-9   (Организация  питания)

  1. Абеуова  Маншук Медетқызы
  2. Абдурахманов  Руслан Шавкатович
  3. Арнаутова Ксения Александровна
  4. Әділбек Әли Сабитұлы
  5. Борисов Александр Александрович
  6. Брусникина Ангелина Феодоровна
  7. Калашникова Екатерина  Михайловна
  8. Левченко  Ангелина  Владимировна
  9. Марков Даниил Станиславович
  10. Масюткина  Елена Викторовна
  11. Мельник Валерия Валерьевна
  12. Минаков  Максим Витальевич
  13. Никифоров Сергей  Александрович
  14. Ненашева Анастасия Владимировна
  15. Подушкин Игорь Владимирович
  16. Печенкин Сергей
  17. Рогожин Максим Игоревич
  18. Төкен Диас  Манатұлы
  19. Хрячкова Ангелина Андреевна

 

П-19-10 (Организация  питания)

  1. Александрова Екатерина Андреевна
  2. Баетова Айсұлу Саламатқызы
  3. Бурба Елена Сергеевна
  4. Гатауллин Эмиль Римович
  5. Каркешев Дамир
  6. Лекарева Евгения Михайловна
  7. Нюренберг Эльвира Михайловна

 

Пар -19-9 (Парикмахерское  искусстов и декоративная  косметика)

  1. Айтжанова Аяжан  Айдынқызы
  2. Әбдіғалық Алтынай  Ғалымқызы
  3. Бундина  Анна Николаевна
  4. Бурибаева Гульназ Бахтияркызы
  5. Баетова  Индира Муханбетғалиқызы
  6. Головина  Варвара Андреевна
  7. Ғалымжан  Аяжан  Ғалымжанқызы
  8. Жакыпова Аяулым  Абеуқызы
  9. Ичитовкина Милана  Дмитриевна
  10. Исаева  Марина Александровна
  11. Кидюкова Наталия Павловна
  12. Клаузер Александра Андреевна
  13. Миронов  Максим  Сергеевич
  14. Мертин Алена Дмитриевна
  15. Омарбек  Кәмила
  16. Прохотская Дарья Сергеевна
  17. Степаненко Валерия Вячеславовна
  18. Сатвалдинова Диана  Русланқызы
  19. Сигле Анеллия Викторовна
  20. Сейсенбекова Шадияр Қайратқызы
  21. Тулегенова Адина Ерсайновна
  22. Турсунбекова Нурсулу Бауыржанқызы
  23. Янцен Екатерина Андреевна
  24. Якубовская Анна Владимировна

 

РМ- 19-9     (Обслуживание и ремонт  телекоммуникационного оборудования и бытовой  техники)

  1. Аманғали Ерлан Медетұлы
  2. Гультяев Валерий Иванович
  3. Зуев Константин Вячеславович
  4. Зайцев Андрей Игорьевич
  5. Звягинцов Артем Васильевич
  6. Имангужинов Сұлтан  Нариманұлы
  7. Львов Степан Александрович
  8. Оразбай Темирлан Омарханұлы
  9. Ржевский Данила Витальевич
  10. Садовченко Вячеслав Денисович
  11. Ситчихин Николай  Александрович
  12. Төлеутай Амантай Толқынұлы
  13. Цхай  Александр Львович

Пайдалы сілтемелер