БКС

Қош келдіңіздер!
Добро пожаловать!
БАЛҚАШ СЕРВИС КОЛЛЕДЖІНІҢ САЙТЫНА ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! .......................................................................... WELCOME TO THE OFFICIAL SITE OF COLLEGE OF SERVICE BALKHASH! .......................................................................... ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ КГУ БАЛХАШСКИЙ КОЛЛЕДЖ СЕРВИСА!

1 курс (5 групп)

 

А-20-9     (Тамақтандыруды  ұйымдастыру) 

  1. Ахметханова  Акгуль Еркиновна     
  2. Аманкелсін    Жансая Ерланқызы   
  3. Әбен  Айдана Ержанқызы
  4. Әбіл Ұлпан Жасқайратқызы
  5. Байбулатов Батырхан  Азаматұлы
  6. Дарханбаева Айжан Сагымханқызы
  7. Ербулатулы Мухаммед
  8. Ерғабыл Арайлым Ерғабылқызы
  9. Жанаева Аяулым Ерболатқызы
  10. Кенжебекова Әйгерім Берікболқызы
  11. Кұсайын Аруна Нұрланбекқызы
  12. Тойшыбекова Молдир Дархановна
  13. Турсынбекова Дильназ Ерланкызы
  14. Қалқаман Гүлнұр Қайратқызы

 

П-20-9-1   (Организация  питания)

  1. Алдожанова   Әсел Мейрамқызы
  2. Беляк    Арсений Александрович
  3. Гервик Алёна Евгеньевна
  4. Готин   Александр Сергеевич
  5. Кнюпа Алёна
  6. Кузнецова Анна Сергеевна
  7. Миронов  Павел Сергеевич
  8. Никитина   Екатерина Петровна
  9. Ногай    Станислав Эдуардович
  10. Рогаткина   Ангелина Евгеньевна
  11.  Святодух    Надежда Дмитриевна
  12. Сафина   Амина Альбертовна 
  13. Тупозлиева   Виктория Александровна
  14. Шнейдер  Дарья Андреевна
  15. Штро  Нина Анатольевна

 

П-20-9-2  (Организация  питания)

  1. Воронина  Ирина Сергеевна
  2. Висаитов Борис  Дмитриевич
  3. Дмитриенко  Маргарита Николаевна
  4. Жакупов  Диас Дастанұлы
  5. Зинина   Дарья Станиславовна
  6. Иванникова   Екатерина Евгеньевна
  7. Кудасова   Александра Евгеньевна
  8. Келепова  Елена Олеговна
  9. Ковинская   Яна Сергеевна
  10. Кондратенко Екатерина Витальевна
  11. Лысикова  Светлана Сергеевна
  12. Москина  Виолетта Витальевна
  13. Магер   Эрвин Владимирович
  14. Петрова Светлана Сергеевна
  15. Савинова   Виктория Васильевна
  16. Соломатина  Злата Константиновна
  17. Султанова   Александра Андреевна
  18. Свинаренко Светлана Александровна

 

Пар -20-9 (Парикмахерское  искусстов и декоративная  косметика)

  1. Абдуллина  Диана Армановна
  2. Абдурахман  Әсем Нұркенқызы
  3. Вещенко  Светлана Алексеевна
  4. Волкова  Виктория Викторовна
  5. Даригулова  Дильназ Болатқызы
  6. Есимбекова  Виктория Руслановна
  7. Жұбантаева  Ақниет
  8. Иванец Ангелина Викторовна
  9. Исакова Кристина Муратовна
  10. Калашникова  Ксения Михайловна
  11. Койлибаева Диана Жанаткызы
  12. Кеңешбекова Гүльназ Мирланбековна
  13. Мандрик Татьяна Александровна
  14. Михайлова Анастасия Андреевна
  15. Орлова Александра Николаевна
  16. Сагирова  Регина Валерьевна
  17. Фролова Анастасия Степановна
  18. Хан Полина Сергеевна
  19. Щербакова Валерия Ивановна
  20. Ықыласов Айдар Абайұлы

 

РМ- 20-9     (Обслуживание и ремонт  телекоммуникационного оборудования и бытовой  техники)

  1.  Безродный  Клим Викторович
  2. Біржанұлы Айбек
  3. Голубев Данил Анатольевич
  4. Данчук  Анатолий Вячеславович
  5. Есильбеков Темірлан
  6. Клобуков Назар Андреевич
  7. Кусайнов  Нурланбек  Айтбаевич
  8. Миронов Сергей Андреевич
  9. Маерле Михаил Юрьевич
  10. Мусабекова  Арина Муратовна
  11. Напольских  Никита Сергеевич
  12. Табакаев  Андрей Дмитриевич
  13. Хузиахметов  Тимур Бадилович

 

 

Пайдалы сілтемелер